We Włocławku na "piątkę"

KS Pomorzanin Toruń w minioną sobotę rozegrał halowy turniej we włocławskiej Hali Mistrzów. Nasi zawodnicy w bardzo silnie obsadzonym turnieju zdobyli piąte miejsce w gronie 12 drużyn. W meczu o piąta lokatę KS Pomorzanin po dramatycznym boju i rzutach karnych pokonali Akademię Piłkarską Piotra Reissa.

Koronę króla strzelców zdobył Igor Skowroński, który strzelił tyle samo bramek co Kuba Gruszczyński. Ostatecznie po konkursie jedenastek Igor pokonał Kubę. Najlepszym zawodnikiem naszego zespołu wybrany został Kuba Gruszczyński.

Na uwagę zasługuje również fakt wzajemnego kibicowania, śpiewu i oklaskiwania drużyn Pomorzanina oraz Elany podczas turnieju. Pozdrawiamy kibiców, rodziców i zawodników obu klubów.

Hej, Hej Pomorek! ;)